Menu

Mala dvorana

3. veljače
I. krug

10. 00 – jutarnji dio*

1. KOSTANDIN TASHKO
2. ERIC SHAO-CHIEN WU
3. TATSUSHI YAMAKAWA
4. DMITRY YUDIN
5. KAMIL BORKOVSKI

16. 00 – popodnevni dio*

1. GREGOR DEŠMAN
2. GENNADII ISHKULOV
3. JUNICHI ITO
4. DAHEA JOUNG

4. veljače
I. krug

10. 00 – jutarnji dio*

1. DMITRII KAUKIN
2. YURIKA KIMURA
3. VASYL KOTYS
4. IVAN VIHOR KRSNIK ČOHAR
5. YURIM LEE

16. 00 – popodnevni dio*

1. DMITRY MAYBORODA
2. ALEKSANDAR RAOS
3. TIZIANO ROSETTI
4. LUCIJA DOGAN

Objava rezultata

5. veljače
II. krug

10. 00 – jutarnji dio

  1. KOSTANDIN TASHKO
  2. DMITRY YUDIN
  3. GREGOR DEŠMAN

16. 00 – popodnevni dio

  1. GENNADII ISHKULOV
  2. JUNICHI ITO
  3. YURIKA KIMURA

6. veljače
II. krug

10. 00 – jutarnji dio

  1. VASYL KOTYS
  2. IVAN VIHOR KRSNIK ČOHAR
  3. DMITRY MAYBORODA
  4. ALEKSANDAR RAOS

16. 00 – objava rezultata
Moguća promjena rasporeda - početci i završetci 2. kruga

Velika dvorana

7. veljače
finale (l. dio)

19. 30 h

JUNICHI ITO (Japan)

E. Grieg: Koncert za klavir i orkestar u a-molu, op. 16
Allegro molto moderato
Adagio
Allegro moderato molto e marcato

DMITRY YUDIN (Rusija)

F. Chopin: Koncert za klavir i orkestar u f-molu, op. 21
Maestoso
Larghetto
Allegro vivace

(pauza)

YURIKA KIMURA (Japan)

P. I. Čajkovski: Koncert za klavir i orkestar u b-molu, op. 23
Allegro non troppo e molto maestoso—Allegro con spirito
Andantino semplice—Prestissimo
Allegro con fuoco

8. veljače
finale

19. 30 h

IVAN VIHOR KRSNIK ČOHAR (Hrvatska)

F. Liszt: 1. Koncert za klavir i orkestar u Es-duru
Allegro maestoso
Quasi Adagio
Allegretto vivace. Allegro animato
Allegro marziale animato

ALEKSANDAR RAOS (Srbija)

F. Chopin: Koncert za klavir i orkestar br. 1 u e-molu, op. 11
Allegro maestoso
Larghetto
Rondo. vivace

(pauza)

VASYL KOTYS (Ukrajina)

S. Rahmanjinov: Koncert za klavir i orkestar br. 2 u c-molu, op. 18
Moderato
Adagio sostenuto –Piu animato
Allegro scherzando

Proglašenje pobjednika

Finaliste prati:
Simfonijski orkestar Hrvatske radiotelevizije
Mladen Tarbuk, dirigent

Kontakt

EPTA Croatia,
Trg maršala Tita 12,
10000 Zagreb, Hrvatska
tel. +385 91 56 50 091
fax. +385 1 375 5042
stancic@epta-croatia.hr
Predsjednica, Ida Gamulin
ida.gamulin7@gmail.com
Organizacija i produkcija:
Prvi glas,
Kačićeva 4,
10000 Zagreb, Hrvatska
prvi.glas2015@gmail.com