Menu

Izumi Amano

IZUMI AMANO

(Japan)
29/12/1983 Japan

Glazbena naobrazba

Musikhochschule, Tokyo

University Mozarteum, Salzburg

Pedagozi

Maki Hatanaka, Yukiko Hibiya, Mari Takeda, Hitoshi Kobayashi, Claudius Tanski, Rolf Plagge.

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i fuga u fis-molu, BWV 883

F. Chopin: Etida u Es-duru, op. 10, br. 11

F. Chopin: Etida u c-molu, op. 10, br. 12

F. Chopin: Etida u F-duru, op. 10, br. 8

M. Ravel: Scarbo from Gaspard de la Nuit

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u e-molu, op. 90

F. Chopin: Scherzo br. 4 u E-duru, op. 54

S. Prokofjev: Sonata br. 8 u B-duru, op. 84

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju br. 13

Finale

F. Chopin: 1. Koncert za klavir i orkestar u e-molu, op. 11

Kamil_Borkovski

KAMIL BORKOVSKI

(Poljska)

15/5/1991 Poljska

Glazbena naobrazba

Zenon Brzewski Music School, Warsaw

Fryderyk Chopin University of Music, Warsaw

Pedagozi

Marzena Jasińska, Alicja Paleta-Bugaj , Elżbieta Karaś-Krasztel, Jerzy Sterczyński prof. Piotr Paleczny

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u D-duru, BWV 850

F. Chopin: Etida u a-molu, op. 25, br. 11

A. Skrjabin: Etida u cis-molu, op. 42, br. 5

G. Ligeti: Etida br. 10, Der Zauberlehrling

S. Prokofjev: Sonata br. 2 u d-molu, op. 14

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u Es- duru, op. 31 br. 3

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 14

R. Schumann: Karneval op. 9

Finale

S. Prokofjev: 3. Koncert za klavir i orkestar u C-duru, op. 26

Kristian Cvetković

KRISTIAN CVETKOVIĆ

(Švicarska – Hrvatska)

2/11/1991 Švicarska

Glazbena naobrazba

University of Arts Zurich, University of Music & Theatre „F. Mendelssohn“, Leipzig, Jacobs School of Music, Bloomington, USA

Pedagozi

Karl-Andreas Kolly, Christian A. Pohl, Marcus Tomas, Andre Watts

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u Cis-duru, BWV 848

F. Chopin: Etida u C-duru, op. 10, br. 1

F. Chopin: Etida u As-duru, op. 25, br. 1

F. Chopin: Etida u cis-molu, op. 10, br. 4

L. van Beethoven: Sonata u Es-duru, op. 81a

Drugi izlučni krug

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br,14

J. S. Bach: Talijanski koncert, BWV 971

L. van Beethoven: Sonata u c-molu, op. 111

Finale

L. van Beethoven: 4. Koncert za klavir i orkestar u G-duru, op. 58

Gregor Dešman

GREGOR DEŠMAN 35

(Slovenija)

6/9/1988 Slovenija

Glazbena naobrazba

Academy of Music, Ljubljana

Academy of Music, Zagreb

Royal Conservatoire, Den Hague

Pedagozi

Hinko Haas, Ruben Dalibaltayan, Naum Grubert

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u Es-duru, BWV 876

F. Chopin: Etida u C-duru, op. 10, br. 1

F. Liszt: Transcendentalna etida br. 11, Harmonies du soir

A. Skrjabin: Etida u cis-molu, op. 42, br. 5

A. Skrjabin: Sonata br. 4 u Fis-duru op. 30

Drugi izlučni krug

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 2

L. van Beethoven: Sonata u E-duru, op. 109

J. Brahms: Sonata br. 3 u f-molu, op. 5

Finale

L. van Beethoven: 5. Koncert za klavir i orkestar u Es-duru, op. 73

Lucija Dogan

LUCIJA DOGAN

(Hrvatska)

13/7/1993 Hrvatska

Glazbena naobrazba

Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu

Hochschule für Musik Franz Liszt, Weimar

Pedagozi

Dalibor Cikojević, Balázs Szokolay

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i fuga u Fis - duru, BWV 858

A. Skrjabin: Etida u cis- molu, op. 42, br. 5

F. Chopin: Etida u cis -molu, op. 10, br. 4

K. Szymanowski: Etida u b -molu, op. 4, br. 3

F. Chopin: Andante spianato et Grande polonaise brillante, Op. 22

Drugi izlučni krug

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju br. 14

L. van Beethoven: Sonata u c - molu, op. 111

F. Chopin: Preludiji op. 28

Finale

F. Chopin: 2. Koncert za klavir i orkestar u f- molu, op. 21

Ivan Galić

IVAN GALIĆ 37

(Hrvatska)

30/1/1994 Hrvatska

Glazbena naobrazba

Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu

Hochschule für Musik Franz Liszt, Weimar

Pedagozi

Robert Gubaydullin , Jadranka Garin , Ljubomir Gašparović, Grigory Gruzman, Christian Wilm Müller , Ruben Dalibaltayan

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i fuga u a-molu, BWV 865

W. A. Mozart: Sonata u B-duru, KV 281

F. Chopin: Etida u F-duru, op. 25, br. 3

S. Rahmanjinov: Etida-slika u es-molu, op. 39 br. 5

S. Rahmanjinov: Etida-slika u D-duru, op. 39 br. 9

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u Es-duru, op. 27 br. 1, Quasi una Fantasia

A. Skrjabin: Sonata br. 9 u F-duru, op. 68

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju br. 14

F. Chopin: Sonata br. 2 u b-molu, op. 35

Finale

F. Chopin: 1. Koncert za klavir i orkestar u e-molu, op. 11

Bruno Gomes Ferreira

BRUNO GOMES FERREIRA

(Portugal)

11/12/1997 Nizozemska

Glazbena naobrazba

Conservatório de Música Calouste Gulbenkian de Braga

Haute École de Musique de Genève

Pedagozi

Marian Pivka, Álvaro Teixeira Lopes, Dominique Weber

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u C-duru, BWV 846

R. Schumann: Tokata u C-duru, op. 7

S. Rahmanjinov: Etida-slika op. 39, br. 5

F. Chopin: Etida u c-molu, op. 25, br. 12

F. Liszt: Transcendentalna etida br. 8, Wilde Jagd

Drugi izlučni krug

L. V. Beethoven: Sonata u Es-duru, op. 7

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju br. 14

F. Liszt: Sonata u b-molu, S. 178

Finale

S. Rahmanjinov: 2. Koncert za klavir i orkestar u c-molu, op. 18

Leonardo Hilsdorf

LEONARDO HILSDORF 39

(Brazil)

26/12/1987 Brazil

Glazbena naobrazba

Koln MusikHochschule, Germany

Chapelle Reine Elisabeth, Belgium

New England Conservatory, Boston

Pedagozi

Claudio Martinez Mehner, Maria Joao Pires

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u G-duru, BWV 884

F. Chopin: Etida u h-molu, op. 25, br. 10

A. Skrjabin: Etida op. 8, br. 12

H. Oswald: Etida br. 1

F. Liszt: Španjolska rapsodija, S. 254

Drugi izlučni krug

H. Villa-Lobos: Impressoes Seresteiras

L. van Beethoven: Sonata u Es-duru, op. 81a, Les adieux

J. Brahms: Varijacije op. 21, br. 1

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju

M. Ravel: La valse

Finale

L. van Beethoven: 4. Koncert za klavir i orkestar u G-duru, op. 58

Gennadii Ishkulov

GENNADII ISHKULOV

(Ruska Federacija)

29/7/1993 Ruska Federacija

Glazbena naobrazba

Murmansk College of Arts

Moscow State Conservatory

Pedagozi

Natalia Trull

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u a-molu, BWV 889

F. Chopin: Etida u a-molu, op. 25, br. 11

F. Chopin: Scherzo br. 4, op. 54

F. Liszt: Transcendentalna etida br. 2

A. Skrjabin: Etida op. 65, br. 3

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u A-duru, op. 101

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju br. 3

F. Chopin: Sonata br. 3 u h-molu, op. 58

Finale

S. Prokofjev: 3. Koncert za klavir i orkestar u C-duru, op. 26

Dahea Joung

DAHEA JOUNG

(Južna Koreja)

11/5/1994 Južna Koreja

Glazbena naobrazba

Musikhochschule, Düsseldorf

Pedagozi

Paolo Giacometti

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u C-duru, BWV 870

F. Chopin: Etida u F-duru, op. 10, br. 8

F. Liszt: Transcendentalna etida br. 12, Chasse-neige

S. Rachmaninov: Etida-slika op. 39 br. 5, Etude-tableau, Op. 39, No. 5

M. Ravel: Jeux d’eau

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u A-duru, op 2 br. 2

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju br. 14

F. Chopin: Scherzo br. 4 u E-duru, op. 54

S. Rahmanjinov: Sonata br. 2 u b-molu, op. 36

Finale

J. Brahms: 1. Koncert za klavir i orkestar u d-molu, op. 15

Ito Junichi

ITO JUNICHI

(Japan)

27/2/1991 Japan

Glazbena naobrazba

Conservatoire National Superieur de Musique de Lyon

Pedagozi

M. Herve N’Kaoua, M. Thierry Rosbach

Prvi izlučni krug

F. Chopin: Etida u F-duru, op. 10, br. 8

S. Rahmanjinov: Etida-slika u h-molu, op. 39 br. 4

S. Rahmanjinov: Etida-slika u d-molu, op. 39 br. 8

J. S. Bach: Preludij i Fuga u Fis-duru, BWV 882

F. Chopin: Scherzo br. 4, op. 54

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u B-duru, op. 22

F. Chopin: Sonata br. 3 op. 58

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju

Finale

E. Grieg: Koncert za klavir i orkestar u a-molu op. 16

Dmitri Kaukin

DMITRII KAUKIN

(Ruska Federacija)

19/6/1992 Ruska Federacija

Glazbena naobrazba

Chelyabinsk State Academy of Culture and Arts

Pedagozi

Prof. Evgeny Levitan

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u E-duru, BWV 878

F. Chopin: Etida u cis-molu, op. 10, br. 4

F. Liszt: Grandes études de Paganini, Etida br. 3, La Campanella

S. Rahmaninov: Etida-slika u cis-molu, op. 33, br. 9

F. Chopin: Berceuse u Des-duru, op. 57

F. Chopin: Poloneza-fantazija u As-duru, op. 61

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u As-duru, op. 110

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 2

P. I. Tchaikovsky: Šest komada op. 51, br. 4

C. Debussy: La plus que lente

J- Strauss / A. Grünfeld : Soiree de Vienne, op. 56

I. Stravinsky: Petruška, tri stavka za klavir

Finale

P. I. Čajkovski: 1. Koncert za klavir i orkestar u b-molu, op. 23

Yurika Kimura

YURIKA KIMURA

(Japan)

26/3/1993 Japan

Glazbena naobrazba

Tokyo College of Music

Berlin University of the Arts

Pedagozi

Reiko Kikuchi, Katsunori Ishii, Hironao Suzuki, Markus Groh

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i fuga u Cis-duru, BWV 848

F. Chopin: Etida u Ges-duru, op. 10, br. 5

S. Rahmanjinov: Etida-slika u es-molu, op. 33, br. 6

F. Liszt: Transcendentalna etida u b-molu, br. 12 , Chasse-neige

F. Liszt: Années de pélerinage: Deuxieme année Italie, S. 161/7 - Aprés une lecture du Dante

Drugi izlučni krug / Semifinal stage

L. van Beethoven: Sonata u As-duru, op. 26

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 5

Minako Tokuyama: Musica Nara (2005)

R. Schumann: Karneval, op. 9

Finale

P. I. Čajkovski: 1. Koncert za klavir i orkestar u b-molu, op. 23

Vasyl Kotys

VASYL KOTYS

(Ukrajina)

27/9/1984 Ukrajina

Glazbena naobrazba

Lviv National Music Academy

Hochschule für Musik und Theater Rostock

Pedagozi

Maria Krushelnytska, Matthias Kirschnereit

Prvi izlučni krug

F. Chopin: Etida u gis-molu, op. 25, br. 6

C. Debussy: Etida br. 7, Pour les degrés chromatiques

F. Liszt: Transcendentalna etida u b-molu, br. 12 Chasse-neige

J. S. Bach: Preludij i fuga u Fis-duru, BWV 858

D. Scarlatti: Sonata u d-molu, K. 213

D. Scarlatti: Sonata u d-molu, K. 141

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u f-molu, op. 57, Appassionata

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 14

Rachmaninov Corelli: Variations op 42

M. Ravel: Scarbo

Finale

S. Prokofjev: 3. Koncert za klavir i orkestar u C-duru, op. 26

Ivan Vihor Krsnik Cohar

IVAN VIHOR KRSNIK ČOHAR

(Hrvatska)

22/1/1997 Hrvatska

Glazbena naobrazba

Glazbena skola Ivan Matetic Ronjgov, Rijeka

Accademia di musica, Pinerolo

Conservatorio Gaetano Donizetti, Bergamo

Pedagozi

Marco Giovanetti, Enrico Pace

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i fuga u c-molu, BWV 871

F. Chopin: Etida u h-molu, op. 25, br. 10

F. Chopin: Etida u c-molu, op. 25, br. 12

F. Liszt: Transcendentalna etida u f-molu, br. 10, Appassionata

A. Skrjabin: Sonata br. 2 op. 19

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u f-molu, op. 57 Appassionata

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 2

C. Debussy: Estampes - Pagodes, La soiree dans Grenade, Jardins sous la pluie

F. Liszt: Années de pélerinage: Deuxieme année Italie, S. 161/7 - Aprés une lecture du Dante

Finale

F. Liszt: 1. Koncert za klavir i orkestar u Es-duru

Yurim Lee

YURIM LEE

(Republika Koreja)

14/6/1989 (Republika Koreja)

Glazbena naobrazba

Musikhochschule, Münster

Pedagozi

Chong-Pil Lim, Gerald Fauth, Arnulf von Arnim

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u F-duru, BWV 880

F. Chopin: Etida u F-duru, op. 10, br. 8

F. Chopin: Etida u f-molu, op. 10, br. 9

F. Chopin: Etida u As-duru, op. 10, br. 10

F. Liszt: Balada br. 2 u b-molu, br. 2, S. 171

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u D-duru, op. 10 br. 3

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 5

F. Chopin: Sonata br. 3 u h-molu, op. 58

Finale

F. Chopin: 2. Koncert za klavir i orkestar u f-molu, op. 21

Dmitry Mayboroda

DMITRY MAYBORODA

(Ruska Federacija)

8/11/1993 Ruska Federacija

Glazbena naobrazba

Moscow State Tchaikovsky Conservatory

Hochschule für Musik und Theater, München

Pedagozi

Valery Piassetsky, Adrian Oetiker

Prvi izlučni krug

S. Rahmanjinov: Etida-slika u c-molu op. 39, br. 1

F. Liszt: Transcendentalna etida br 12, Chasse-neige

F. Chopin: Etida u a-molu, op. 25, br. 11

J. S. Bach: Preludij i Fuga u h-molu, BWV 893

F. Liszt: Mephisto Waltz No. 1

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u D-duru, op. 10 br. 3

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 14

S. Rahmanjinov: Sonata br. 2, op. 36

M. Ravel: Valcer

Finale

S. Rahmanjinov: 2. Koncert za klavir i orkestar u c-molu, op. 18

Aleksandar Raos

ALEKSANDAR RAOS

(Srbija)

20/3/1998 Srbija

Glazbena naobrazba

Music High School, Niš

Faculty of Arts, Niš

Akademija za glasbo, Ljubljana

Pedagozi

Aleksandar Serdar, Ksenija Vukić

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u g-molu, BWV 885

F. Chopin: Etida u C-duru, op. 10, br. 1

A. Skrjabin: Etida op. 42, br. 5

S. Rahmanjinov: Etida-slika u es-molu, op. 39, br. 5

F. Chopin: Fantasie Op. 49

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u C-duru, op. 53, Waldstein

F. Chopin: Sonata br. 3 u h-molu, op. 58

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 2

Finale

F. Chopin: 1. Koncert za klavir i orkestar u e-molu, op. 11

Tiziano Rosetti

TIZIANO ROSETTI

(Italija)

19/11/1991 Italija

Glazbena naobrazba

Conservatory of Lecce, Conservatory of Milan, Conservatory of Bozen

Pedagozi

Aldo Ciccolini, Mariagrazia Lioy, Vincenzo Balzani , Roberto Cappello, Cristiano Burato

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i Fuga u cis-molu, BWV 849

F. Liszt: Transcedentalna etida br. 4, Mazeppa

F. Chopin: Etida u a-molu, op. 25, br. 11

S. Rahmanjinov: Etida-slika u a-molu, op. 39, br. 6

F. Liszt/G. Verdi: Paraphrase de Concert sur Rigoletto

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u Es-duru, op. 27 br. 1, Quasi una Fantasia

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 3

Brahms: Paganini variations (Book I)

Finale

P. I. Čajkovski: 1. Koncert za klavir i orkestar u b-molu, op. 23

Tetiana Shafran

TETIANA SHAFRAN 51

(Ukrajina-Izrael)

26/2/1989 Ukrajina

Glazbena naobrazba

Jerusalem Music Academy

Pedagozi

Oxana Yablonskaya

Prvi izlučni krug

J. S. Bach: Preludij i fuga u b-molu, BWV 891

F. Chopin: Etida u F-duru, op. 10, br. 8

F. Chopin: Etida u gis-molu, op. 25, br. 6

F. Liszt: Transcendentalna etida prema Paganiniju u es-molu

Mendelssohn: Scherzo Op. 61 br. 1

Scriabin: Nocturne za lijevu ruku op. 9

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata br. 2 u A-duru, op. 2/2

B. Pandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju

F. Chopin: Sonata br. 3, op. 58

Finale

F. Chopin: 1. koncert u e-molu, op. 11

Kostandin Tashko

KOSTANDIN TASHKO

(Albanija)

17/12/1997 Albanija

Glazbena naobrazba

Liceu Artistik Jordan Misja, Tirana

Music Conservatory Giuseppe Tartini, Trieste

Pedagozi

Valbona Kasaj, Teresa Trevisan

Prvi izlučni krug

F. Chopin: Etida u C-duru, op. 10, br. 1

B. Bartok: Etida op. 18, br. 2

S. Rahmanjinov: Etida-slika u es-molu, op. 39, br. 5

J. S. Bach: Preludij i fuga u a-molu, BWV 889

M. Ravel: Gaspard de la nuit - Scarbo

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u D-duru, op. 10 br. 3

M. Ravel: Gaspard de la nuit - Ondine

F. Liszt: Rèminiscences de Don Juan

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 14

Finale

S. Rahmanjinov: 3. Koncert za klavir i orkestar u d-molu, op. 30

Vita Vukov

VITA VUKOV 53

(Hrvatska)

11/5/1991 Hrvatska

Glazbena naobrazba

Glazbena škola , V. Lisinski, Zagreb

Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu

Kärntner Landeskonservatorium, Klagenfurt

Pedagozi

Ivanka Kordić, Ruben Dalibaltayan, Bokjoo Suh, Alexei Kornienko

Prvi izlučni krug

F. Chopin: Etida u a-molu, op. 25, br. 11

S. Rahmanjinov: Etida-slika u c-molu, op. 39, br. 1

C. Debussy: Etida br. 11 Pour les arpèges composés

J. S. Bach: Preludij i fuga u G-duru, BWV 884

S. Rahmanjinov: Preludij u cis-molu, op. 3, br. 2

S. Rahmanjinov: Preludij u gis-molu, op. 32, br. 12

R. Wagner/ F. Liszt: Isoldes Liebestod

Drugi izlučni krug

J. S. Bach: Francuska uvertira, BWV 831

L. van Beethoven: Sonata u E-duru, op. 109

A. Skrjabin: Sonata br. 9, op. 68

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 14

Finale

R. Schumann: Koncert za klavir i orkestar u a-molu, op. 54

Eric Shao-Chieh Wu

ERIC SHAO-CHIEH WU

(Tajvan)

8/3/1983 Tajvan

Glazbena naobrazba

University of Music and Performing Arts, Graz

Taipei University of the Arts

Royal Northern College of Music

Ecole Normale de Musique de Paris

University of West London

Pedagozi

Henri Barda, Manfred Tausch, Murray Mclachlan

Prvi izlučni krug

C. Debussy: Etida br. 1 Pour les cinq doigts

F. Chopin: Etida u C-duru, op. 25, br. 12

C. Saint-Saëns: Etida op. 111, br. 6

J. S. Bach: Preludij i fuga u gis-molu, BWV 863

S. Prokofjev: Sonata br. 3, op. 28

C. Debussy: Images - Reflets dans l’eau

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u c-molu, op. 111

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 3

P. I. Tchaikovsky: Dumka Op. 59

F. Chopin: Scherzo u b-molu Op. 31

I. Stravinsky: Piano-Rag-Music

Finale

P. I. Tchaikovsky: 1. Koncert za klavir Ii orkestar u b-molu, op. 23

Tatsushi Yamakawa

TATSUSHI YAMAKAWA 55

(Japan)

25/4/1991 Japan

Glazbena naobrazba

Kyoto City University of Arts

University of Music and Performing Arts, Vienna

Pedagozi

Keiko Hirose, Makoto Ueno, Stefan Arnold

Prvi izlučni krug

F. Chopin: Etida u C-duru, op. 10, br. 7

C. Debussy: Etida br. 3 Pour les quartes

A. Skrjabin: Etida op. 42, br. 5

J. S. Bach: Preludij i fuga u d-molu, BWV 875

J. Brahms: Varijacije na Paganinijevu temu, op. 35, II

Drugi izlučni krug

L. van Beethoven: Sonata u Es-duru, Op. 31 br. 3

F. Liszt: Années de pélerinage: Deuxieme année Italie, S. 161/7 - Sonetto 104 del Petrarca

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 5

H. Dutilleux: Sonata za glasovir

Finale

S. Prokofjev: 3. Koncert za klavir i orkestar u C-duru op. 26

Dmitry Yudin

DMITRY YUDIN

(Ruska Federacija)

16/5/2001 Ruska Federacija

Glazbena naobrazba

Moscow Gnessin Musical School for Gifted Children;

Moscow Gnessin Musical College

Pedagozi

Lidia Grigorieva

Prvi izlučni krug

F. Chopin: Etida u C-duru, op. 10, br. 1

F. Liszt: Transcendentalna etida u f-molu, br. 10 Appassionata

F. Liszt: Transcendentalna etida u b-molu, br. 12, Chasse-neige

J. S. Bach: Preludij i fuga u Cis-duru, BWV 848

J. Brahms: Varijacije na Paganinijevu temu, op. , I

Drugi izlučni krug

L. V. Beethoven: Sonata u Es-duru, op. 7

B. Papandopulo: Tri Capriccia po Paganiniju, br. 5

M. Mussorgsky: Slike s izložbe

Finale

F. Chopin: 2. Koncert za klavir i orkestar u f-molu, op. 21

Kontakt

EPTA Croatia,
Trg maršala Tita 12,
10000 Zagreb, Hrvatska
tel. +385 91 56 50 091
fax. +385 1 375 5042
stancic@epta-croatia.hr
Predsjednica, Ida Gamulin
ida.gamulin7@gmail.com
Organizacija i produkcija:
Prvi glas,
Kačićeva 4,
10000 Zagreb, Hrvatska
prvi.glas2015@gmail.com
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok